• slidebg3
  MÜKEMMELİ DÜŞLEMEYİN, ÜZERİNİZDE TAŞIYIN…
 • slidebg3
  Kendinizi vazgeçemeyeceğiniz kaliteyle şımartın…
  Mükemmel tasarımın anahtarı
  Siz ve DND Tekstil…
  Her Stilde Kaliteyi Yaşayın
 • slidebg3

Hakkımızda

Tasarımında kaliteyi hissedin…

DND Tekstil ile modanın parçası olun…

Üretime başladığımız 1997 yılından beri kalitesiyle ve hizmet anlayışıyla alanında hızla büyüyen firmamız, yeni adresinde ve daha deneyimli kadromuz ile “DND Tekstil” olarak üretimine devam etmektedir. Tamamen yenilenen üretim tesisi ile üretim kalitesinden asla taviz vermeden, sektörde öncü firmalardan olmaya, ve siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam edecektir.

GÜVEN

Marka kalitemizi belirleyen en önemli unsurlardan biri olan güven; üretimden satış sonrasına kadar her aşamayı detaylıca kapsamaktadır. Bir bütün olarak gördüğümüz ve müşterilerle oluşturduğumuz güven algısı kavramı öncelikli değerlerimiz arasında yer almaktadır.

ÇALIŞMA ARZUSU

Her yaptığımız üründe ve her gün yenilenen çalışma isteğimizle sektördeki ihtiyaçları görerek yol almakta, bu yüzden tercih edilen ve müşteri memnuniyeti maksimum seviyede bulunan bir marka olarak bilinmekteyiz. Ve daima sahip olduğumuz değeri her zaman ileri götürmek için çalışmaktayız.

SAYGILI

İnsan olma gerekliliğini ve hizmet sunma arzusunu özümseyerek hem kurumsal hem bireysel anlamda işlerimize yansıtmaktayız. Yılların getirdiği deneyimle hizmet sağlayan DND Tekstil olarak bizler doğaya, çevreye ve hizmet sağladığımız kuruluşlara saygıyı öncelik edinmekteyiz.

KALİTELİ

Ürün, hizmet ve marka kalitesi çerçevesinde hareket etmekteyiz ve hizmetlerimizi bu prensiple biçimlendirmekteyiz. Müşteri memnuniyeti doğrultusunda kendimizi yenilediğimiz için hem kendimize hem de müşterilerimize hak ettiği kaliteyi sunmaktayız.

Sizi kaliteyle tamamlıyoruz…